Byt 3+1 v Písku, tř. Přátelství.

Prodej bytu po rekontrukci byla velmi rychlou záležitostí. Nakonec se našel kupující ze sídliště, který reagoval na prodejní plachtu ve 4. patře!

Chalupa v Zalužanech

Klient získal prodejem přesně částku, kterou jsme společně nacenili. Prodej se povedl v poměrně krátké době.

Byty Vista

Nový bytový dům v Českých Budějovicích byl prodáván v roce 2019. Obsahoval byty 2+kk a 3+kk s lodžií, s cenami od 2.790.000,–. Bytový dům se nachází na rozhraní sídliště Vltava a Čtyři Dvory. Místo kde se bytový dům postavil je tak blízko k centru, ale zároveň je blízko přírody. Hned vedle domu je park o velikosti 3 hektary, který je plný zeleně. Kousek od domu je autobusová zastávka, za deset minut chůze se dostanete do Tesca, kousek je i Globus, Lídl a další obchody. V blízkosti jsou i mateřské a základní školy.

Rodinný dům Újezd nad Lesy

Rodinný dům v Újezdu nad Lesy, který jsme prodávali po „dobře odvedeném prodeji“ jiné nemovitosti v Kožlí u Orlíka nad Vltavou. Klientce, paní Smítkové jsme tak prodali 2 nemovitosti během poměrně krátké doby!

Prodej chaty v Topělci u Písku

Chata Topělec - prodej chaty na cizím pozemku, zde jsme museli najít nejen toho „správného“ kupujícího, ale také vyjednat nájemní smlouvu s majitelem pozemku pod chatou a kolem chaty. Vše se nakonec podařilo vyjednat a podepsat!

35 článků
4 strany
předchozí 1 2 3 4
* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Sdílet na sociálních sítích